>>> O nás

mapa

Tábor Mašovice se nachází západně směrem od jihomoravského města Znojma u stejnojmenné vesnice. Přesněji - GPS souřadnice jsou 48°50'53.204"N, 15°57'41.17"E. Tábořiště je to v mnoha ohledech ideální, protože skýtá velké travnaté plochy, les všech možných typů včetně roklinky, vodu ze studny, pevnou základnu, zděné záchody a dokonce i přírodní spižírnu s vězením v jednom - bunkr ŘOP 37 typ A. Těsně sousedí s Národním parkem Podyjí a tudíž do krásné ale chráněné přírody to také není daleko. Poloha je výhodná i vzhledem k ostatní civilizaci - menší nákupy realizujeme v blízké vesnici a na větší to není daleko do Znojma. Elektřinou přímo nedisponujeme, ale je možno "si pro ni dojít". To dává další plus a sice to, že vše se musí řešit v zálesáckém stylu a s patřičnou dávkou romantiky.

Do vybavení tábora v současnosti patří 10 podsadových stanů, 6 záložních/vedoucovských celoplátěných stanů, jeden stan hangár, polní kuchyně, sporák na dříví, umývárka a další nezbytné táborové vybavení.

Tábory se snažíme vést v křesťansko-skautském duchu. Organizováni jsme pod sdružením Petrov, které nás zaštiťuje administrativně i po stránce dotací a vzdělávání vedoucích.

mapa


  < Zpět     
  <<< Zpět na úvodní stránku     
(c) Oggie 2007
 

  Tábor Mašovice